Eengezinswoning, tussenwoning Soldanellestraat 17 Rotterdam

Soldanellestraat 17, 3053 HV Rotterdam

137 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Soldanellestraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 166 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
166 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€675.000 tot €775.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Soldanellestraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soldanellestraat 17

Tuin
Ja (71.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

16930 Inwoners
7940 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
8082 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Schiebroek
40% Koopwoningen
3.508 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Soldanellestraat 17

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Soldanellestraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Soldanellestraat 17?

De prijsindicatie voor Soldanellestraat 17 ligt rond €675.000 tot €775.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiebroek is €357.000. Dat komt neer op circa €2.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soldanellestraat 17 zich tot de wijk Schiebroek?

Soldanellestraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 137 m² in de wijk Schiebroek. De buurt telt 8.082 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.508 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soldanellestraat 17?

Soldanellestraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schiebroek, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Soldanellestraat 17 vergeleken met de buurt?

Soldanellestraat 17 heeft 137 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 166 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Schiebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soldanellestraat 17 en wat betekent dat?

Soldanellestraat 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-07-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Soldanellestraat 17?

Soldanellestraat 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 71 m².

Hoe is de woningmarkt in Schiebroek?

De wijk Schiebroek in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiebroek?

Vanuit Soldanellestraat 17 in Schiebroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.