Bovenwoning Kastanjesingel 181 A Rotterdam

Kastanjesingel 181 A, 3053 HK Rotterdam

81 m² Bouwjaar 1954 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Kastanjesingel 181 A is een bovenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
246 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kastanjesingel 181 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kastanjesingel 181 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

16930 Inwoners
7940 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
8082 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Schiebroek
40% Koopwoningen
3.508 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kastanjesingel 181 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Kastanjesingel 181 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kastanjesingel 181 A?

De prijsindicatie voor Kastanjesingel 181 A ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiebroek is €357.000. Dat komt neer op circa €4.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kastanjesingel 181 A zich tot de wijk Schiebroek?

Kastanjesingel 181 A is een bovenwoning van 81 m² in de wijk Schiebroek. De buurt telt 8.082 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.508 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kastanjesingel 181 A?

Kastanjesingel 181 A is een bovenwoning in Schiebroek, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kastanjesingel 181 A vergeleken met de buurt?

Kastanjesingel 181 A heeft 81 m² woonoppervlakte en 246 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Schiebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kastanjesingel 181 A en wat betekent dat?

Kastanjesingel 181 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kastanjesingel 181 A?

Kastanjesingel 181 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schiebroek?

De wijk Schiebroek in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiebroek?

Vanuit Kastanjesingel 181 A in Schiebroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.