Streetview Kastanjesingel 21 Rotterdam

Kastanjesingel 21, 3053 HG Rotterdam

192 m² Bouwjaar 1977 Label B

Kastanjesingel 21 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 85 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
85 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kastanjesingel 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kastanjesingel 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
151.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.8%
CO₂-emissie
33.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

16930 Inwoners
7940 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
8082 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Schiebroek
40% Koopwoningen
3.508 Inwoners per km²

Locatie van Kastanjesingel 21

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Kastanjesingel 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Kastanjesingel 21?

De prijsindicatie voor Kastanjesingel 21 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiebroek is €357.000. Dat komt neer op circa €1.859 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kastanjesingel 21 zich tot de wijk Schiebroek?

Kastanjesingel 21 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Schiebroek. De buurt telt 8.082 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.508 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kastanjesingel 21?

Kastanjesingel 21 is een woonhuis in Schiebroek, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kastanjesingel 21 vergeleken met de buurt?

Kastanjesingel 21 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 85 m². In Schiebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kastanjesingel 21 en wat betekent dat?

Kastanjesingel 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.35 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schiebroek?

De wijk Schiebroek in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiebroek?

Vanuit Kastanjesingel 21 in Schiebroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schiebroek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kastanjesingel 21: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.