Streetview Wilgensingel 170 Rotterdam

Wilgensingel 170, 3053 CZ Rotterdam

173 m² Bouwjaar 1934 8 kamers 5 slaapkamers Label F

Wilgensingel 170 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 213 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
213 m²
Inhoud
659 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Wilgensingel 170

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilgensingel 170

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
250.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
359.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

16930 Inwoners
7940 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
8082 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Schiebroek
40% Koopwoningen
3.508 Inwoners per km²

Locatie van Wilgensingel 170

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Wilgensingel 170

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilgensingel 170?

De prijsindicatie voor Wilgensingel 170 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiebroek is €357.000. Dat komt neer op circa €2.064 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilgensingel 170 zich tot de wijk Schiebroek?

Wilgensingel 170 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Schiebroek. De buurt telt 8.082 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.508 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilgensingel 170?

Wilgensingel 170 is een woonhuis in Schiebroek, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilgensingel 170 vergeleken met de buurt?

Wilgensingel 170 heeft 173 m² woonoppervlakte en 659 m³ inhoud. Het perceel is 213 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schiebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilgensingel 170 en wat betekent dat?

Wilgensingel 170 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-08-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilgensingel 170?

Wilgensingel 170 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schiebroek?

De wijk Schiebroek in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiebroek?

Vanuit Wilgensingel 170 in Schiebroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.