Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Inhoud
- 410 m³
- Kamers
- 5
Meidoornsingel 35 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meidoornsingel 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
5.3 kmDe prijsindicatie voor Meidoornsingel 35 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiebroek is €357.000. Dat komt neer op circa €2.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeidoornsingel 35 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Schiebroek. De buurt telt 8.082 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.508 inwoners per km².
Meidoornsingel 35 is een woonhuis in Schiebroek, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Meidoornsingel 35 heeft 145 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Schiebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meidoornsingel 35 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.54 kg/jaar.
Meidoornsingel 35 heeft 5 kamers.
De wijk Schiebroek in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Meidoornsingel 35 in Schiebroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meidoornsingel 35: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.