Streetview Teldersweg 183 Rotterdam

Teldersweg 183, 3052 TG Rotterdam

71 m² Bouwjaar 1961 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Teldersweg 183 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
245 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Teldersweg 183

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Teldersweg 183

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
237.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
430.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
81.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

16930 Inwoners
7940 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
8082 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Schiebroek
40% Koopwoningen
3.508 Inwoners per km²

Locatie van Teldersweg 183

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Teldersweg 183

Wat is de geschatte woningwaarde van Teldersweg 183?

De prijsindicatie voor Teldersweg 183 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiebroek is €357.000. Dat komt neer op circa €5.028 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Teldersweg 183 zich tot de wijk Schiebroek?

Teldersweg 183 is een appartement van 71 m² in de wijk Schiebroek. De buurt telt 8.082 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.508 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Teldersweg 183?

Teldersweg 183 is een appartement in Schiebroek, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Teldersweg 183 vergeleken met de buurt?

Teldersweg 183 heeft 71 m² woonoppervlakte en 245 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schiebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Teldersweg 183 en wat betekent dat?

Teldersweg 183 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-12-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 81.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Teldersweg 183?

Teldersweg 183 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schiebroek?

De wijk Schiebroek in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiebroek?

Vanuit Teldersweg 183 in Schiebroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.