Bovenwoning (appartement) Zonnebloemstraat 39 C Rotterdam

Zonnebloemstraat 39 C, 3051 SR Rotterdam

88 m² Bouwjaar 1955 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Zonnebloemstraat 39 C is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
279 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Zonnebloemstraat 39 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zonnebloemstraat 39 C

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8260 Inwoners
4015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3897 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Zuid
66% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zonnebloemstraat 39 C

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Zonnebloemstraat 39 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Zonnebloemstraat 39 C?

De prijsindicatie voor Zonnebloemstraat 39 C ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Zuid is €413.000. Dat komt neer op circa €4.693 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zonnebloemstraat 39 C zich tot de wijk Hillegersberg Zuid?

Zonnebloemstraat 39 C is een bovenwoning (appartement) van 88 m² in de wijk Hillegersberg Zuid. De buurt telt 3.897 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zonnebloemstraat 39 C?

Zonnebloemstraat 39 C is een bovenwoning (appartement) in Hillegersberg Zuid, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zonnebloemstraat 39 C vergeleken met de buurt?

Zonnebloemstraat 39 C heeft 88 m² woonoppervlakte en 279 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hillegersberg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zonnebloemstraat 39 C en wat betekent dat?

Zonnebloemstraat 39 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Zonnebloemstraat 39 C?

Zonnebloemstraat 39 C heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Zuid?

De wijk Hillegersberg Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Zuid?

Vanuit Zonnebloemstraat 39 C in Hillegersberg Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.