Portiekwoning (appartement) Willem van Hillegaersbergstraat 131 C Rotterdam

Willem van Hillegaersbergstraat 131 C, 3051 RG Rotterdam

55 m² Bouwjaar 1926 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Willem van Hillegaersbergstraat 131 C is een portiekwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
183 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Willem van Hillegaersbergstraat 131 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem van Hillegaersbergstraat 131 C

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8260 Inwoners
4015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3897 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Zuid
66% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem van Hillegaersbergstraat 131 C

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Willem van Hillegaersbergstraat 131 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem van Hillegaersbergstraat 131 C?

De prijsindicatie voor Willem van Hillegaersbergstraat 131 C ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Zuid is €413.000. Dat komt neer op circa €7.509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem van Hillegaersbergstraat 131 C zich tot de wijk Hillegersberg Zuid?

Willem van Hillegaersbergstraat 131 C is een portiekwoning (appartement) van 55 m² in de wijk Hillegersberg Zuid. De buurt telt 3.897 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem van Hillegaersbergstraat 131 C?

Willem van Hillegaersbergstraat 131 C is een portiekwoning (appartement) in Hillegersberg Zuid, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem van Hillegaersbergstraat 131 C vergeleken met de buurt?

Willem van Hillegaersbergstraat 131 C heeft 55 m² woonoppervlakte en 183 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hillegersberg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem van Hillegaersbergstraat 131 C en wat betekent dat?

Willem van Hillegaersbergstraat 131 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Willem van Hillegaersbergstraat 131 C?

Willem van Hillegaersbergstraat 131 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Zuid?

De wijk Hillegersberg Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.