Streetview Rozenlaan 75 Rotterdam

Rozenlaan 75, 3051 LM Rotterdam

185 m² Bouwjaar 1927 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Rozenlaan 75 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 133 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
646 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rozenlaan 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rozenlaan 75

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
168.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8260 Inwoners
4015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3897 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Zuid
66% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Locatie van Rozenlaan 75

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Rozenlaan 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Rozenlaan 75?

De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Zuid is €413.000. Dat komt neer op circa €2.232 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rozenlaan 75 zich tot de wijk Hillegersberg Zuid?

Rozenlaan 75 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Hillegersberg Zuid. De buurt telt 3.897 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rozenlaan 75?

Rozenlaan 75 is een woonhuis in Hillegersberg Zuid, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rozenlaan 75 vergeleken met de buurt?

Rozenlaan 75 heeft 185 m² woonoppervlakte en 646 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Hillegersberg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rozenlaan 75 en wat betekent dat?

Rozenlaan 75 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-03-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rozenlaan 75?

Rozenlaan 75 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Zuid?

De wijk Hillegersberg Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Zuid?

Vanuit Rozenlaan 75 in Hillegersberg Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.