Eengezinswoning, hoekwoning Wilhelminalaan 33 Rotterdam

Wilhelminalaan 33, 3051 JT Rotterdam

135 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Wilhelminalaan 33 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 173 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
486 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminalaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminalaan 33

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8260 Inwoners
4015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3897 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Zuid
66% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminalaan 33

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Wilhelminalaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminalaan 33?

De prijsindicatie voor Wilhelminalaan 33 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Zuid is €413.000. Dat komt neer op circa €3.059 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminalaan 33 zich tot de wijk Hillegersberg Zuid?

Wilhelminalaan 33 is een eengezinswoning, hoekwoning van 135 m² in de wijk Hillegersberg Zuid. De buurt telt 3.897 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminalaan 33?

Wilhelminalaan 33 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hillegersberg Zuid, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wilhelminalaan 33 vergeleken met de buurt?

Wilhelminalaan 33 heeft 135 m² woonoppervlakte en 486 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Hillegersberg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminalaan 33 en wat betekent dat?

Wilhelminalaan 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-11-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminalaan 33?

Wilhelminalaan 33 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Zuid?

De wijk Hillegersberg Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Zuid?