Bovenwoning (appartement) Kleiweg 89 B Rotterdam

Kleiweg 89 B, 3051 GK Rotterdam

63 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Kleiweg 89 B is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
229 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kleiweg 89 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleiweg 89 B

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8260 Inwoners
4015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3897 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Zuid
66% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kleiweg 89 B

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Kleiweg 89 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleiweg 89 B?

De prijsindicatie voor Kleiweg 89 B ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Zuid is €413.000. Dat komt neer op circa €6.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleiweg 89 B zich tot de wijk Hillegersberg Zuid?

Kleiweg 89 B is een bovenwoning (appartement) van 63 m² in de wijk Hillegersberg Zuid. De buurt telt 3.897 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleiweg 89 B?

Kleiweg 89 B is een bovenwoning (appartement) in Hillegersberg Zuid, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kleiweg 89 B vergeleken met de buurt?

Kleiweg 89 B heeft 63 m² woonoppervlakte en 229 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hillegersberg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleiweg 89 B en wat betekent dat?

Kleiweg 89 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Kleiweg 89 B?

Kleiweg 89 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Zuid?

De wijk Hillegersberg Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Zuid?

Vanuit Kleiweg 89 B in Hillegersberg Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.