Bovenwoning Prins Frederik Hendrikstraat 89 B Rotterdam

Prins Frederik Hendrikstraat 89 B, 3051 EP Rotterdam

84 m² Bouwjaar 1927 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Prins Frederik Hendrikstraat 89 B is een bovenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
235 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Prins Frederik Hendrikstraat 89 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Frederik Hendrikstraat 89 B

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8260 Inwoners
4015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3897 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Zuid
66% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Frederik Hendrikstraat 89 B

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Prins Frederik Hendrikstraat 89 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Frederik Hendrikstraat 89 B?

De prijsindicatie voor Prins Frederik Hendrikstraat 89 B ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Zuid is €413.000. Dat komt neer op circa €4.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Frederik Hendrikstraat 89 B zich tot de wijk Hillegersberg Zuid?

Prins Frederik Hendrikstraat 89 B is een bovenwoning van 84 m² in de wijk Hillegersberg Zuid. De buurt telt 3.897 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Frederik Hendrikstraat 89 B?

Prins Frederik Hendrikstraat 89 B is een bovenwoning in Hillegersberg Zuid, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Frederik Hendrikstraat 89 B vergeleken met de buurt?

Prins Frederik Hendrikstraat 89 B heeft 84 m² woonoppervlakte en 235 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hillegersberg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Frederik Hendrikstraat 89 B en wat betekent dat?

Prins Frederik Hendrikstraat 89 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Prins Frederik Hendrikstraat 89 B?

Prins Frederik Hendrikstraat 89 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Zuid?

De wijk Hillegersberg Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Zuid?