Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Kamers
- 6
Straatweg 18 A is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Straatweg 18 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
3.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Zuid is €413.000. Dat komt neer op circa €1.686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStraatweg 18 A is een appartement van 245 m² in de wijk Hillegersberg Zuid. De buurt telt 3.897 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².
Straatweg 18 A is een appartement in Hillegersberg Zuid, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Straatweg 18 A heeft 245 m² woonoppervlakte. Met 6 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Hillegersberg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Straatweg 18 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Straatweg 18 A heeft 6 kamers.
De wijk Hillegersberg Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Straatweg 18 A in Hillegersberg Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Straatweg 18 A: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.