Portiekflat (appartement) Straatweg 61 B Rotterdam

Straatweg 61 B, 3051 BD Rotterdam

79 m² Bouwjaar 1940 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Straatweg 61 B is een portiekflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
241 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Straatweg 61 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Straatweg 61 B

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8260 Inwoners
4015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3897 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Zuid
66% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Straatweg 61 B

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Straatweg 61 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Straatweg 61 B?

De prijsindicatie voor Straatweg 61 B ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Zuid is €413.000. Dat komt neer op circa €5.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Straatweg 61 B zich tot de wijk Hillegersberg Zuid?

Straatweg 61 B is een portiekflat (appartement) van 79 m² in de wijk Hillegersberg Zuid. De buurt telt 3.897 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Straatweg 61 B?

Straatweg 61 B is een portiekflat (appartement) in Hillegersberg Zuid, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Straatweg 61 B vergeleken met de buurt?

Straatweg 61 B heeft 79 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Hillegersberg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Straatweg 61 B en wat betekent dat?

Straatweg 61 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Straatweg 61 B?

Straatweg 61 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Zuid?

De wijk Hillegersberg Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Zuid?

Vanuit Straatweg 61 B in Hillegersberg Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.