Bovenwoning (appartement) Bergse Rechter Rottekade 145 Rotterdam

Bergse Rechter Rottekade 145, 3051 AC Rotterdam

107 m² Bouwjaar 1927 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Bergse Rechter Rottekade 145 is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
107 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bergse Rechter Rottekade 145

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergse Rechter Rottekade 145

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
189.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.7%
CO₂-emissie
53.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, vloerisolatie en voorzetramen

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8260 Inwoners
4015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3897 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Zuid
66% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bergse Rechter Rottekade 145

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Bergse Rechter Rottekade 145

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergse Rechter Rottekade 145?

De prijsindicatie voor Bergse Rechter Rottekade 145 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Zuid is €413.000. Dat komt neer op circa €3.860 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergse Rechter Rottekade 145 zich tot de wijk Hillegersberg Zuid?

Bergse Rechter Rottekade 145 is een bovenwoning (appartement) van 107 m² in de wijk Hillegersberg Zuid. De buurt telt 3.897 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergse Rechter Rottekade 145?

Bergse Rechter Rottekade 145 is een bovenwoning (appartement) in Hillegersberg Zuid, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bergse Rechter Rottekade 145 vergeleken met de buurt?

Bergse Rechter Rottekade 145 heeft 107 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hillegersberg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergse Rechter Rottekade 145 en wat betekent dat?

Bergse Rechter Rottekade 145 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bergse Rechter Rottekade 145?

Bergse Rechter Rottekade 145 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Zuid?

De wijk Hillegersberg Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.