Bungalow, vrijstaande woning Oude Bovendijk 264 A Rotterdam

Oude Bovendijk 264 A, 3046 NM Rotterdam

165 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Oude Bovendijk 264 A is een bungalow, vrijstaande woning in Rotterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 1539 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
1539 m²
Inhoud
652 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oude Bovendijk 264 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Bovendijk 264 A

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

335 Inwoners
135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
141 Woningvoorraad
€598.000 Gem. woningwaarde Schieveen
84% Koopwoningen
59 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Bovendijk 264 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Oude Bovendijk 264 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Bovendijk 264 A?

De prijsindicatie voor Oude Bovendijk 264 A ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Schieveen is €598.000. Dat komt neer op circa €3.624 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Bovendijk 264 A zich tot de wijk Schieveen?

Oude Bovendijk 264 A is een bungalow, vrijstaande woning van 165 m² in de wijk Schieveen. De buurt telt 141 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Bovendijk 264 A?

Oude Bovendijk 264 A is een bungalow, vrijstaande woning in Schieveen, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oude Bovendijk 264 A vergeleken met de buurt?

Oude Bovendijk 264 A heeft 165 m² woonoppervlakte en 652 m³ inhoud. Het perceel is 1539 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Schieveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Bovendijk 264 A en wat betekent dat?

Oude Bovendijk 264 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Oude Bovendijk 264 A?

Oude Bovendijk 264 A heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Schieveen?

De wijk Schieveen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schieveen?

Vanuit Oude Bovendijk 264 A in Schieveen bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.