Streetview Oude Bovendijk 223 A Rotterdam

Oude Bovendijk 223 A, 3046 NL Rotterdam

133 m² Bouwjaar 1966 Label C

Oude Bovendijk 223 A is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 589 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
589 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oude Bovendijk 223 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Bovendijk 223 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

335 Inwoners
135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
141 Woningvoorraad
€598.000 Gem. woningwaarde Schieveen
84% Koopwoningen
59 Inwoners per km²

Locatie van Oude Bovendijk 223 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Oude Bovendijk 223 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Bovendijk 223 A?

De prijsindicatie voor Oude Bovendijk 223 A ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Schieveen is €598.000. Dat komt neer op circa €4.496 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Bovendijk 223 A zich tot de wijk Schieveen?

Oude Bovendijk 223 A is een woonhuis van 133 m² in de wijk Schieveen. De buurt telt 141 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Bovendijk 223 A?

Oude Bovendijk 223 A is een woonhuis in Schieveen, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oude Bovendijk 223 A vergeleken met de buurt?

Oude Bovendijk 223 A heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 589 m². In Schieveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Bovendijk 223 A en wat betekent dat?

Oude Bovendijk 223 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Schieveen?

De wijk Schieveen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schieveen?

Vanuit Oude Bovendijk 223 A in Schieveen bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schieveen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Bovendijk 223 A: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 2.5 km, middelbare school op 4.4 km.