Streetview Oude Bovendijk 208 B Rotterdam

Oude Bovendijk 208 B, 3046 NL Rotterdam

137 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Oude Bovendijk 208 B is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 850 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
850 m²
Inhoud
630 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oude Bovendijk 208 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Bovendijk 208 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

335 Inwoners
135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
141 Woningvoorraad
€598.000 Gem. woningwaarde Schieveen
84% Koopwoningen
59 Inwoners per km²

Locatie van Oude Bovendijk 208 B

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Oude Bovendijk 208 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Bovendijk 208 B?

De prijsindicatie voor Oude Bovendijk 208 B ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Schieveen is €598.000. Dat komt neer op circa €4.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Bovendijk 208 B zich tot de wijk Schieveen?

Oude Bovendijk 208 B is een woonhuis van 137 m² in de wijk Schieveen. De buurt telt 141 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Bovendijk 208 B?

Oude Bovendijk 208 B is een woonhuis in Schieveen, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oude Bovendijk 208 B vergeleken met de buurt?

Oude Bovendijk 208 B heeft 137 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 850 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Schieveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Bovendijk 208 B en wat betekent dat?

Oude Bovendijk 208 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Oude Bovendijk 208 B?

Oude Bovendijk 208 B heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schieveen?

De wijk Schieveen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schieveen?

Vanuit Oude Bovendijk 208 B in Schieveen bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.