Eengezinswoning, tussenwoning Edward Saidplein 44 Rotterdam

Edward Saidplein 44, 3045 RJ Rotterdam

177 m² Bouwjaar 2025 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Edward Saidplein 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
177 m²
Inhoud
531 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Edward Saidplein 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Edward Saidplein 44

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Tuin
Ja (44.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4250 Inwoners
1290 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Zestienhoven
80% Koopwoningen
762 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Edward Saidplein 44

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Edward Saidplein 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Edward Saidplein 44?

De prijsindicatie voor Edward Saidplein 44 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Zestienhoven is €697.000. Dat komt neer op circa €3.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Edward Saidplein 44 zich tot de wijk Zestienhoven?

Edward Saidplein 44 is een eengezinswoning, tussenwoning van 177 m² in de wijk Zestienhoven. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Edward Saidplein 44?

Edward Saidplein 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zestienhoven, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Edward Saidplein 44 vergeleken met de buurt?

Edward Saidplein 44 heeft 177 m² woonoppervlakte en 531 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Zestienhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Edward Saidplein 44 en wat betekent dat?

Edward Saidplein 44 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Edward Saidplein 44?

Edward Saidplein 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Zestienhoven?

De wijk Zestienhoven in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zestienhoven?

Vanuit Edward Saidplein 44 in Zestienhoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.