Streetview Kleiweg 381 Rotterdam

Kleiweg 381, 3045 PK Rotterdam

169 m² Bouwjaar 1926 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kleiweg 381 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 322 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
322 m²
Inhoud
506 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kleiweg 381

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleiweg 381

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
79.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8260 Inwoners
4015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3897 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Zuid
66% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Locatie van Kleiweg 381

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Kleiweg 381

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleiweg 381?

De prijsindicatie voor Kleiweg 381 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Zuid is €413.000. Dat komt neer op circa €2.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleiweg 381 zich tot de wijk Hillegersberg Zuid?

Kleiweg 381 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Hillegersberg Zuid. De buurt telt 3.897 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleiweg 381?

Kleiweg 381 is een woonhuis in Hillegersberg Zuid, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kleiweg 381 vergeleken met de buurt?

Kleiweg 381 heeft 169 m² woonoppervlakte en 506 m³ inhoud. Het perceel is 322 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Hillegersberg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleiweg 381 en wat betekent dat?

Kleiweg 381 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleiweg 381?

Kleiweg 381 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Zuid?

De wijk Hillegersberg Zuid in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Zuid?

Vanuit Kleiweg 381 in Hillegersberg Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.