Streetview Hedy Lamarrstraat 8 Rotterdam

Hedy Lamarrstraat 8, 3045 NZ Rotterdam

195 m² Bouwjaar 2024 Label A+++

Hedy Lamarrstraat 8 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
195 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hedy Lamarrstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hedy Lamarrstraat 8

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
58.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
32.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.7%
CO₂-emissie
7.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4250 Inwoners
1290 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Zestienhoven
80% Koopwoningen
762 Inwoners per km²

Locatie van Hedy Lamarrstraat 8

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Hedy Lamarrstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Hedy Lamarrstraat 8?

De gemiddelde woningwaarde in Zestienhoven is €697.000. Dat komt neer op circa €3.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hedy Lamarrstraat 8 zich tot de wijk Zestienhoven?

Hedy Lamarrstraat 8 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Zestienhoven. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hedy Lamarrstraat 8?

Hedy Lamarrstraat 8 is een woonhuis in Zestienhoven, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hedy Lamarrstraat 8 vergeleken met de buurt?

Hedy Lamarrstraat 8 heeft 195 m² woonoppervlakte. In Zestienhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hedy Lamarrstraat 8 en wat betekent dat?

Hedy Lamarrstraat 8 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-03-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.55 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zestienhoven?

De wijk Zestienhoven in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zestienhoven?

Vanuit Hedy Lamarrstraat 8 in Zestienhoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zestienhoven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hedy Lamarrstraat 8: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.