Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 396 m²
- Perceeloppervlakte
- 595 m²
- Inhoud
- 1350 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 7
Overschiese Kleiweg 677 B is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 396 m², een perceel van 595 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Overschiese Kleiweg 677 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
4.6 kmDe prijsindicatie voor Overschiese Kleiweg 677 B ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Zestienhoven is €697.000. Dat komt neer op circa €1.760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOverschiese Kleiweg 677 B is een woonhuis van 396 m² in de wijk Zestienhoven. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 762 inwoners per km².
Overschiese Kleiweg 677 B is een woonhuis in Zestienhoven, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Overschiese Kleiweg 677 B heeft 396 m² woonoppervlakte en 1350 m³ inhoud. Het perceel is 595 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Zestienhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Overschiese Kleiweg 677 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Overschiese Kleiweg 677 B heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Zestienhoven in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Overschiese Kleiweg 677 B in Zestienhoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Overschiese Kleiweg 677 B: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.