Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 151 m²
Van Swindenhof 9 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Swindenhof 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zestienhoven is €697.000. Dat komt neer op circa €4.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Swindenhof 9 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Zestienhoven. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 762 inwoners per km².
Van Swindenhof 9 is een woonhuis in Zestienhoven, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Van Swindenhof 9 heeft 151 m² woonoppervlakte. In Zestienhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zestienhoven in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Van Swindenhof 9 in Zestienhoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Swindenhof 9: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.
Recreatie nabij Zestienhoven: restaurant (1.8 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Van Swindenhof 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zestienhoven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.