Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2014
- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Inhoud
- 525 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Goedaerthof 59 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Goedaerthof 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
4.6 kmDe prijsindicatie voor Goedaerthof 59 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Zestienhoven is €697.000. Dat komt neer op circa €4.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGoedaerthof 59 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Zestienhoven. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 762 inwoners per km².
Goedaerthof 59 is een woonhuis in Zestienhoven, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Goedaerthof 59 heeft 147 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Zestienhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Goedaerthof 59 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-02-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Goedaerthof 59 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Zestienhoven in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Goedaerthof 59 in Zestienhoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Goedaerthof 59: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.