Maisonnette Willem de Zwijgerstraat 52 Rotterdam

Willem de Zwijgerstraat 52, 3043 VE Rotterdam

80 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Willem de Zwijgerstraat 52 is een maisonnette in Rotterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
291 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem de Zwijgerstraat 52

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.45 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6660 Inwoners
3180 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3304 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Overschie
63% Koopwoningen
4.502 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem de Zwijgerstraat 52

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Willem de Zwijgerstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem de Zwijgerstraat 52?

De prijsindicatie voor Willem de Zwijgerstraat 52 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Overschie is €337.000. Dat komt neer op circa €4.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem de Zwijgerstraat 52 zich tot de wijk Overschie?

Willem de Zwijgerstraat 52 is een maisonnette van 80 m² in de wijk Overschie. De buurt telt 3.304 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem de Zwijgerstraat 52?

Willem de Zwijgerstraat 52 is een maisonnette in Overschie, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem de Zwijgerstraat 52 vergeleken met de buurt?

Willem de Zwijgerstraat 52 heeft 80 m² woonoppervlakte en 291 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Overschie ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem de Zwijgerstraat 52 en wat betekent dat?

Willem de Zwijgerstraat 52 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem de Zwijgerstraat 52?

Willem de Zwijgerstraat 52 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Overschie?

De wijk Overschie in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overschie?