Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 221 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
Martinus Dorpiusstraat 14 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 102 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Martinus Dorpiusstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
3 kmDe prijsindicatie voor Martinus Dorpiusstraat 14 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Overschie is €337.000. Dat komt neer op circa €1.525 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMartinus Dorpiusstraat 14 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Overschie. De buurt telt 3.304 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.502 inwoners per km².
Martinus Dorpiusstraat 14 is een woonhuis in Overschie, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Martinus Dorpiusstraat 14 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 102 m². In Overschie ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Overschie in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Martinus Dorpiusstraat 14 in Overschie bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Martinus Dorpiusstraat 14: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Overschie: restaurant (0.8 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €150.000 tot €175.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Overschie is €337.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.