Galerijflat (appartement) Sidelingeplein 158 Rotterdam

Sidelingeplein 158, 3043 GT Rotterdam

59 m² Bouwjaar 1958 2 kamers 1 slaapkamers Label F

Sidelingeplein 158 is een galerijflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Sidelingeplein 158

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sidelingeplein 158

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6660 Inwoners
3180 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3304 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Overschie
63% Koopwoningen
4.502 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sidelingeplein 158

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Sidelingeplein 158

Wat is de geschatte woningwaarde van Sidelingeplein 158?

De prijsindicatie voor Sidelingeplein 158 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Overschie is €337.000. Dat komt neer op circa €5.712 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sidelingeplein 158 zich tot de wijk Overschie?

Sidelingeplein 158 is een galerijflat (appartement) van 59 m² in de wijk Overschie. De buurt telt 3.304 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sidelingeplein 158?

Sidelingeplein 158 is een galerijflat (appartement) in Overschie, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sidelingeplein 158 vergeleken met de buurt?

Sidelingeplein 158 heeft 59 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Overschie ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sidelingeplein 158 en wat betekent dat?

Sidelingeplein 158 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-02-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sidelingeplein 158?

Sidelingeplein 158 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Overschie?

De wijk Overschie in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overschie?

Vanuit Sidelingeplein 158 in Overschie bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1 km.