Streetview Delftweg 32 A Rotterdam

Delftweg 32 A, 3043 CG Rotterdam

49 m² Bouwjaar 1956 2 kamers Label D

Delftweg 32 A is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Delftweg 32 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Delftweg 32 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6660 Inwoners
3180 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3304 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Overschie
63% Koopwoningen
4.502 Inwoners per km²

Locatie van Delftweg 32 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Delftweg 32 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Delftweg 32 A?

De prijsindicatie voor Delftweg 32 A ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Overschie is €337.000. Dat komt neer op circa €6.878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Delftweg 32 A zich tot de wijk Overschie?

Delftweg 32 A is een appartement van 49 m² in de wijk Overschie. De buurt telt 3.304 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Delftweg 32 A?

Delftweg 32 A is een appartement in Overschie, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Delftweg 32 A vergeleken met de buurt?

Delftweg 32 A heeft 49 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Overschie ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Delftweg 32 A en wat betekent dat?

Delftweg 32 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Delftweg 32 A?

Delftweg 32 A heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Overschie?

De wijk Overschie in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overschie?

Vanuit Delftweg 32 A in Overschie bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Overschie?

Zorg en onderwijs in de buurt van Delftweg 32 A: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.2 km.