Herenhuis, hoekwoning Rotterdamse Rijweg 93 Rotterdam

Rotterdamse Rijweg 93, 3043 BJ Rotterdam

145 m² Bouwjaar 1938 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Rotterdamse Rijweg 93 is een herenhuis, hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 372 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
372 m²
Inhoud
577 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€845.000 tot €945.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamse Rijweg 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamse Rijweg 93

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (135.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Parkeren

Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6660 Inwoners
3180 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3304 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Overschie
63% Koopwoningen
4.502 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rotterdamse Rijweg 93

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Rotterdamse Rijweg 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamse Rijweg 93?

De prijsindicatie voor Rotterdamse Rijweg 93 ligt rond €845.000 tot €945.000. De gemiddelde woningwaarde in Overschie is €337.000. Dat komt neer op circa €2.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamse Rijweg 93 zich tot de wijk Overschie?

Rotterdamse Rijweg 93 is een herenhuis, hoekwoning van 145 m² in de wijk Overschie. De buurt telt 3.304 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamse Rijweg 93?

Rotterdamse Rijweg 93 is een herenhuis, hoekwoning in Overschie, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rotterdamse Rijweg 93 vergeleken met de buurt?

Rotterdamse Rijweg 93 heeft 145 m² woonoppervlakte en 577 m³ inhoud. Het perceel is 372 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Overschie ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamse Rijweg 93 en wat betekent dat?

Rotterdamse Rijweg 93 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rotterdamse Rijweg 93?

Rotterdamse Rijweg 93 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 135 m².

Hoe is de woningmarkt in Overschie?

De wijk Overschie in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overschie?