Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 45 m²
- Inhoud
- 164 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €165.000 tot €190.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Burgemeester Baumannlaan 107 C is een portiekflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Baumannlaan 107 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
3 kmDINSDAG 16 SEPTEMBER 2025 OPEN HUIS VAN 16:30 tot 17:30 uur! Aanmelden is NIET nodig WOONVISIE - Altijd in de buurt - te koop in Rotterdam…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Burgemeester Baumannlaan 107 C ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Overschie is €337.000. Dat komt neer op circa €7.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Baumannlaan 107 C is een portiekflat (appartement) van 45 m² in de wijk Overschie. De buurt telt 3.304 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.502 inwoners per km².
Burgemeester Baumannlaan 107 C is een portiekflat (appartement) in Overschie, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Baumannlaan 107 C heeft 45 m² woonoppervlakte en 164 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Overschie ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Baumannlaan 107 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Burgemeester Baumannlaan 107 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Overschie in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Burgemeester Baumannlaan 107 C in Overschie bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1 km.