Woonboot, vrijstaande woning Taludweg 22 Rotterdam

Taludweg 22, 3042 JZ Rotterdam

188 m² Bouwjaar 1981 9 kamers 4 slaapkamers Label A+

Taludweg 22 is een woonboot, vrijstaande woning in Rotterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en 9 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
188 m²
Inhoud
601 m³
Kamers
9
Slaapkamers
4
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€770.000 tot €870.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met metaal
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Taludweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Taludweg 22

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
119.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
93.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51.5%
CO₂-emissie
21.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8060 Inwoners
3850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3989 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Kleinpolder
29% Koopwoningen
6.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Taludweg 22

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Taludweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Taludweg 22?

De prijsindicatie voor Taludweg 22 ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleinpolder is €278.000. Dat komt neer op circa €1.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Taludweg 22 zich tot de wijk Kleinpolder?

Taludweg 22 is een woonboot, vrijstaande woning van 188 m² in de wijk Kleinpolder. De buurt telt 3.989 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Taludweg 22?

Taludweg 22 is een woonboot, vrijstaande woning in Kleinpolder, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Taludweg 22 vergeleken met de buurt?

Taludweg 22 heeft 188 m² woonoppervlakte en 601 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kleinpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Taludweg 22 en wat betekent dat?

Taludweg 22 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Taludweg 22?

Taludweg 22 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kleinpolder?

De wijk Kleinpolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleinpolder?

Vanuit Taludweg 22 in Kleinpolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.