Tussenwoning Blankenburgerpark 166 Rotterdam

Blankenburgerpark 166, 3042 HA Rotterdam

183 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Blankenburgerpark 166 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 210 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
210 m²
Inhoud
810 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Blankenburgerpark 166

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Blankenburgerpark 166

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8060 Inwoners
3850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3989 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Kleinpolder
29% Koopwoningen
6.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Blankenburgerpark 166

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Blankenburgerpark 166

Wat is de geschatte woningwaarde van Blankenburgerpark 166?

De prijsindicatie voor Blankenburgerpark 166 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleinpolder is €278.000. Dat komt neer op circa €1.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Blankenburgerpark 166 zich tot de wijk Kleinpolder?

Blankenburgerpark 166 is een tussenwoning van 183 m² in de wijk Kleinpolder. De buurt telt 3.989 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Blankenburgerpark 166?

Blankenburgerpark 166 is een tussenwoning in Kleinpolder, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Blankenburgerpark 166 vergeleken met de buurt?

Blankenburgerpark 166 heeft 183 m² woonoppervlakte en 810 m³ inhoud. Het perceel is 210 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kleinpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Blankenburgerpark 166 en wat betekent dat?

Blankenburgerpark 166 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-10-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Blankenburgerpark 166?

Blankenburgerpark 166 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kleinpolder?

De wijk Kleinpolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleinpolder?