Eengezinswoning, tussenwoning West-Sidelinge 280 Rotterdam

West-Sidelinge 280, 3042 CX Rotterdam

164 m² Bouwjaar 1937 7 kamers 5 slaapkamers Label D

West-Sidelinge 280 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 107 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
107 m²
Inhoud
710 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor West-Sidelinge 280

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel West-Sidelinge 280

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
198.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
285.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8060 Inwoners
3850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3989 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Kleinpolder
29% Koopwoningen
6.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van West-Sidelinge 280

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over West-Sidelinge 280

Wat is de geschatte woningwaarde van West-Sidelinge 280?

De prijsindicatie voor West-Sidelinge 280 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleinpolder is €278.000. Dat komt neer op circa €1.695 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt West-Sidelinge 280 zich tot de wijk Kleinpolder?

West-Sidelinge 280 is een eengezinswoning, tussenwoning van 164 m² in de wijk Kleinpolder. De buurt telt 3.989 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op West-Sidelinge 280?

West-Sidelinge 280 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kleinpolder, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is West-Sidelinge 280 vergeleken met de buurt?

West-Sidelinge 280 heeft 164 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 107 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kleinpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van West-Sidelinge 280 en wat betekent dat?

West-Sidelinge 280 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van West-Sidelinge 280?

West-Sidelinge 280 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 42 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kleinpolder?

De wijk Kleinpolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleinpolder?