Streetview Rotterdamse Rijweg 199 Rotterdam

Rotterdamse Rijweg 199, 3042 AP Rotterdam

210 m² Bouwjaar 2011 9 kamers 5 slaapkamers Label A

Rotterdamse Rijweg 199 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 913 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
913 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamse Rijweg 199

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamse Rijweg 199

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8060 Inwoners
3850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3989 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Kleinpolder
29% Koopwoningen
6.465 Inwoners per km²

Locatie van Rotterdamse Rijweg 199

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Rotterdamse Rijweg 199

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamse Rijweg 199?

De prijsindicatie voor Rotterdamse Rijweg 199 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleinpolder is €278.000. Dat komt neer op circa €1.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamse Rijweg 199 zich tot de wijk Kleinpolder?

Rotterdamse Rijweg 199 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Kleinpolder. De buurt telt 3.989 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamse Rijweg 199?

Rotterdamse Rijweg 199 is een woonhuis in Kleinpolder, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rotterdamse Rijweg 199 vergeleken met de buurt?

Rotterdamse Rijweg 199 heeft 210 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 913 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kleinpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamse Rijweg 199 en wat betekent dat?

Rotterdamse Rijweg 199 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rotterdamse Rijweg 199?

Rotterdamse Rijweg 199 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kleinpolder?

De wijk Kleinpolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleinpolder?

Vanuit Rotterdamse Rijweg 199 in Kleinpolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.