Benedenwoning (appartement) Groeninxstraat 11 C Rotterdam

Groeninxstraat 11 C, 3039 TC Rotterdam

60 m² Bouwjaar 1932 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Groeninxstraat 11 C is een benedenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Groeninxstraat 11 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groeninxstraat 11 C

Tuin
Ja (82.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

10490 Inwoners
6270 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5613 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Blijdorp
56% Koopwoningen
6.440 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groeninxstraat 11 C

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Groeninxstraat 11 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Groeninxstraat 11 C?

De prijsindicatie voor Groeninxstraat 11 C ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Blijdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €6.383 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groeninxstraat 11 C zich tot de wijk Blijdorp?

Groeninxstraat 11 C is een benedenwoning (appartement) van 60 m² in de wijk Blijdorp. De buurt telt 5.613 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groeninxstraat 11 C?

Groeninxstraat 11 C is een benedenwoning (appartement) in Blijdorp, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groeninxstraat 11 C vergeleken met de buurt?

Groeninxstraat 11 C heeft 60 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Blijdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groeninxstraat 11 C en wat betekent dat?

Groeninxstraat 11 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Groeninxstraat 11 C?

Groeninxstraat 11 C heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 82 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Blijdorp?

De wijk Blijdorp in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blijdorp?

Vanuit Groeninxstraat 11 C in Blijdorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.