Streetview Bentincklaan 356 Rotterdam

Bentincklaan 356, 3039 KK Rotterdam

89 m² Bouwjaar 1982 Label B

Bentincklaan 356 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
89 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bentincklaan 356

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bentincklaan 356

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.38
CO₂-emissie
2722.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

10490 Inwoners
6270 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5613 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Blijdorp
56% Koopwoningen
6.440 Inwoners per km²

Locatie van Bentincklaan 356

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Bentincklaan 356

Wat is de geschatte woningwaarde van Bentincklaan 356?

De gemiddelde woningwaarde in Blijdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €4.303 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bentincklaan 356 zich tot de wijk Blijdorp?

Bentincklaan 356 is een appartement van 89 m² in de wijk Blijdorp. De buurt telt 5.613 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bentincklaan 356?

Bentincklaan 356 is een appartement in Blijdorp, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bentincklaan 356 vergeleken met de buurt?

Bentincklaan 356 heeft 89 m² woonoppervlakte. In Blijdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bentincklaan 356 en wat betekent dat?

Bentincklaan 356 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-12-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2722.57 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Blijdorp?

De wijk Blijdorp in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blijdorp?

Vanuit Bentincklaan 356 in Blijdorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blijdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bentincklaan 356: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.