Streetview Bentincklaan 25 Rotterdam

Bentincklaan 25, 3039 KG Rotterdam

177 m² Bouwjaar 1954

Bentincklaan 25 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 351 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
351 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bentincklaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

10490 Inwoners
6270 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5613 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Blijdorp
56% Koopwoningen
6.440 Inwoners per km²

Locatie van Bentincklaan 25

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Bentincklaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Bentincklaan 25?

De gemiddelde woningwaarde in Blijdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €2.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bentincklaan 25 zich tot de wijk Blijdorp?

Bentincklaan 25 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Blijdorp. De buurt telt 5.613 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bentincklaan 25?

Bentincklaan 25 is een woonhuis in Blijdorp, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bentincklaan 25 vergeleken met de buurt?

Bentincklaan 25 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 351 m². In Blijdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Blijdorp?

De wijk Blijdorp in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blijdorp?

Vanuit Bentincklaan 25 in Blijdorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blijdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bentincklaan 25: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Blijdorp?

Recreatie nabij Blijdorp: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bentincklaan 25?

Een woningrapport voor Bentincklaan 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Blijdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.