Streetview Walenburgerweg 47 Rotterdam

Walenburgerweg 47, 3039 AC Rotterdam

401 m² Bouwjaar 1904

Walenburgerweg 47 is een woning in Rotterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 401 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
401 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Walenburgerweg 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

10490 Inwoners
6270 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5613 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Blijdorp
56% Koopwoningen
6.440 Inwoners per km²

Locatie van Walenburgerweg 47

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Walenburgerweg 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Walenburgerweg 47?

De prijsindicatie voor Walenburgerweg 47 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Blijdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walenburgerweg 47 zich tot de wijk Blijdorp?

Walenburgerweg 47 is een woning van 401 m² in de wijk Blijdorp. De buurt telt 5.613 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walenburgerweg 47?

Walenburgerweg 47 is een woning in Blijdorp, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Walenburgerweg 47 vergeleken met de buurt?

Walenburgerweg 47 heeft 401 m² woonoppervlakte. In Blijdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Blijdorp?

De wijk Blijdorp in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blijdorp?

Vanuit Walenburgerweg 47 in Blijdorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blijdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Walenburgerweg 47: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Blijdorp?

Recreatie nabij Blijdorp: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Walenburgerweg 47?

De prijsindicatie ligt rond €555.000 tot €655.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Blijdorp is €383.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.