Benedenwoning (appartement) Abraham Kuyperlaan 49 B Rotterdam

Abraham Kuyperlaan 49 B, 3038 PC Rotterdam

37 m² Bouwjaar 1933 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Abraham Kuyperlaan 49 B is een benedenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
37 m²
Inhoud
130 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Abraham Kuyperlaan 49 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Abraham Kuyperlaan 49 B

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8285 Inwoners
5345 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
4867 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Bergpolder
33% Koopwoningen
18.733 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Abraham Kuyperlaan 49 B

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Abraham Kuyperlaan 49 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Abraham Kuyperlaan 49 B?

De prijsindicatie voor Abraham Kuyperlaan 49 B ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergpolder is €309.000. Dat komt neer op circa €8.351 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abraham Kuyperlaan 49 B zich tot de wijk Bergpolder?

Abraham Kuyperlaan 49 B is een benedenwoning (appartement) van 37 m² in de wijk Bergpolder. De buurt telt 4.867 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.733 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abraham Kuyperlaan 49 B?

Abraham Kuyperlaan 49 B is een benedenwoning (appartement) in Bergpolder, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Abraham Kuyperlaan 49 B vergeleken met de buurt?

Abraham Kuyperlaan 49 B heeft 37 m² woonoppervlakte en 130 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Bergpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Abraham Kuyperlaan 49 B en wat betekent dat?

Abraham Kuyperlaan 49 B heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Abraham Kuyperlaan 49 B?

Abraham Kuyperlaan 49 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Bergpolder?

De wijk Bergpolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergpolder?

Vanuit Abraham Kuyperlaan 49 B in Bergpolder bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.