Portiekwoning (appartement) Zestienhovenstraat 52 02 Rotterdam

Zestienhovenstraat 52 02, 3037 XV Rotterdam

82 m² Bouwjaar 1922 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Zestienhovenstraat 52 02 is een portiekwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zestienhovenstraat 52 02

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zestienhovenstraat 52 02

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.13 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zestienhovenstraat 52 02

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Zestienhovenstraat 52 02

Wat is de geschatte woningwaarde van Zestienhovenstraat 52 02?

De prijsindicatie voor Zestienhovenstraat 52 02 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €4.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zestienhovenstraat 52 02 zich tot de wijk Liskwartier?

Zestienhovenstraat 52 02 is een portiekwoning (appartement) van 82 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zestienhovenstraat 52 02?

Zestienhovenstraat 52 02 is een portiekwoning (appartement) in Liskwartier, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zestienhovenstraat 52 02 vergeleken met de buurt?

Zestienhovenstraat 52 02 heeft 82 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zestienhovenstraat 52 02 en wat betekent dat?

Zestienhovenstraat 52 02 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zestienhovenstraat 52 02?

Zestienhovenstraat 52 02 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?