Herenhuis, tussenwoning Zestienhovenstraat 34 Rotterdam

Zestienhovenstraat 34, 3037 XT Rotterdam

149 m² Bouwjaar 1909 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Zestienhovenstraat 34 is een herenhuis, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 91 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
91 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Zestienhovenstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zestienhovenstraat 34

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.5%
CO₂-emissie
43.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, geen spouw, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (29.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zestienhovenstraat 34

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Zestienhovenstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Zestienhovenstraat 34?

De prijsindicatie voor Zestienhovenstraat 34 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €2.537 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zestienhovenstraat 34 zich tot de wijk Liskwartier?

Zestienhovenstraat 34 is een herenhuis, tussenwoning van 149 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zestienhovenstraat 34?

Zestienhovenstraat 34 is een herenhuis, tussenwoning in Liskwartier, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zestienhovenstraat 34 vergeleken met de buurt?

Zestienhovenstraat 34 heeft 149 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 91 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zestienhovenstraat 34 en wat betekent dat?

Zestienhovenstraat 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zestienhovenstraat 34?

Zestienhovenstraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 29 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?