Maisonnette Willebrordusstraat 66 Rotterdam

Willebrordusstraat 66, 3037 TV Rotterdam

86 m² Bouwjaar 1992 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Willebrordusstraat 66 is een maisonnette in Rotterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Willebrordusstraat 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willebrordusstraat 66

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
69.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.74 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willebrordusstraat 66

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Willebrordusstraat 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Willebrordusstraat 66?

De prijsindicatie voor Willebrordusstraat 66 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €4.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willebrordusstraat 66 zich tot de wijk Liskwartier?

Willebrordusstraat 66 is een maisonnette van 86 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willebrordusstraat 66?

Willebrordusstraat 66 is een maisonnette in Liskwartier, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Willebrordusstraat 66 vergeleken met de buurt?

Willebrordusstraat 66 heeft 86 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willebrordusstraat 66 en wat betekent dat?

Willebrordusstraat 66 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willebrordusstraat 66?

Willebrordusstraat 66 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Vanuit Willebrordusstraat 66 in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.