Bovenwoning Schiebroekselaan 58 B02 Rotterdam

Schiebroekselaan 58 B02, 3037 RP Rotterdam

55 m² Bouwjaar 1908 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Schiebroekselaan 58 B02 is een bovenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
191 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schiebroekselaan 58 B02

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schiebroekselaan 58 B02

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schiebroekselaan 58 B02

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Schiebroekselaan 58 B02

Wat is de geschatte woningwaarde van Schiebroekselaan 58 B02?

De prijsindicatie voor Schiebroekselaan 58 B02 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €6.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schiebroekselaan 58 B02 zich tot de wijk Liskwartier?

Schiebroekselaan 58 B02 is een bovenwoning van 55 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schiebroekselaan 58 B02?

Schiebroekselaan 58 B02 is een bovenwoning in Liskwartier, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schiebroekselaan 58 B02 vergeleken met de buurt?

Schiebroekselaan 58 B02 heeft 55 m² woonoppervlakte en 191 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schiebroekselaan 58 B02 en wat betekent dat?

Schiebroekselaan 58 B02 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Schiebroekselaan 58 B02?

Schiebroekselaan 58 B02 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Vanuit Schiebroekselaan 58 B02 in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.