Benedenwoning (souterrain) Rodenrijsestraat 90 A Rotterdam

Rodenrijsestraat 90 A, 3037 NK Rotterdam

54 m² Bouwjaar 1911 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Rodenrijsestraat 90 A is een benedenwoning (souterrain) in Rotterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
337 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Rodenrijsestraat 90 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rodenrijsestraat 90 A

Tuin
Ja (27.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rodenrijsestraat 90 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Rodenrijsestraat 90 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rodenrijsestraat 90 A?

De prijsindicatie voor Rodenrijsestraat 90 A ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €7.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rodenrijsestraat 90 A zich tot de wijk Liskwartier?

Rodenrijsestraat 90 A is een benedenwoning (souterrain) van 54 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rodenrijsestraat 90 A?

Rodenrijsestraat 90 A is een benedenwoning (souterrain) in Liskwartier, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rodenrijsestraat 90 A vergeleken met de buurt?

Rodenrijsestraat 90 A heeft 54 m² woonoppervlakte en 337 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rodenrijsestraat 90 A en wat betekent dat?

Rodenrijsestraat 90 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Rodenrijsestraat 90 A?

Rodenrijsestraat 90 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 27 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Vanuit Rodenrijsestraat 90 A in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.