Streetview Delfgaauwstraat 21 01R Rotterdam

Delfgaauwstraat 21 01R, 3037 LG Rotterdam

94 m² Bouwjaar 1936 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Delfgaauwstraat 21 01R is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Delfgaauwstraat 21 01R

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Delfgaauwstraat 21 01R

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
214.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
294.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Locatie van Delfgaauwstraat 21 01R

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Delfgaauwstraat 21 01R

Wat is de geschatte woningwaarde van Delfgaauwstraat 21 01R?

De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €4.021 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Delfgaauwstraat 21 01R zich tot de wijk Liskwartier?

Delfgaauwstraat 21 01R is een appartement van 94 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Delfgaauwstraat 21 01R?

Delfgaauwstraat 21 01R is een appartement in Liskwartier, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Delfgaauwstraat 21 01R vergeleken met de buurt?

Delfgaauwstraat 21 01R heeft 94 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Delfgaauwstraat 21 01R en wat betekent dat?

Delfgaauwstraat 21 01R heeft energielabel E. Geldig tot 2031-06-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Delfgaauwstraat 21 01R?

Delfgaauwstraat 21 01R heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Vanuit Delfgaauwstraat 21 01R in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.