Streetview Bieslandstraat 60 Rotterdam

Bieslandstraat 60, 3037 LD Rotterdam

151 m² Bouwjaar 1911 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Bieslandstraat 60 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 99 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
99 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Bieslandstraat 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bieslandstraat 60

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Locatie van Bieslandstraat 60

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Bieslandstraat 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Bieslandstraat 60?

De prijsindicatie voor Bieslandstraat 60 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €2.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bieslandstraat 60 zich tot de wijk Liskwartier?

Bieslandstraat 60 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bieslandstraat 60?

Bieslandstraat 60 is een woonhuis in Liskwartier, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bieslandstraat 60 vergeleken met de buurt?

Bieslandstraat 60 heeft 151 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 99 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bieslandstraat 60 en wat betekent dat?

Bieslandstraat 60 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-10-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bieslandstraat 60?

Bieslandstraat 60 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Vanuit Bieslandstraat 60 in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.