Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Bergsingel 172 A Rotterdam

Bergsingel 172 A, 3037 GN Rotterdam

136 m² Bouwjaar 1910 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Bergsingel 172 A is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Rotterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
136 m²
Inhoud
477 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Plat dak
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Bergsingel 172 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergsingel 172 A

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bergsingel 172 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Bergsingel 172 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergsingel 172 A?

De prijsindicatie voor Bergsingel 172 A ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €2.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergsingel 172 A zich tot de wijk Liskwartier?

Bergsingel 172 A is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 136 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergsingel 172 A?

Bergsingel 172 A is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Liskwartier, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bergsingel 172 A vergeleken met de buurt?

Bergsingel 172 A heeft 136 m² woonoppervlakte en 477 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergsingel 172 A en wat betekent dat?

Bergsingel 172 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Bergsingel 172 A?

Bergsingel 172 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Vanuit Bergsingel 172 A in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.