Bovenwoning (appartement) Bergsingel 68 A02 Rotterdam

Bergsingel 68 A02, 3037 GH Rotterdam

58 m² Bouwjaar 1918 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Bergsingel 68 A02 is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Bergsingel 68 A02

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergsingel 68 A02

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bergsingel 68 A02

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Bergsingel 68 A02

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergsingel 68 A02?

De prijsindicatie voor Bergsingel 68 A02 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €6.517 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergsingel 68 A02 zich tot de wijk Liskwartier?

Bergsingel 68 A02 is een bovenwoning (appartement) van 58 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergsingel 68 A02?

Bergsingel 68 A02 is een bovenwoning (appartement) in Liskwartier, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bergsingel 68 A02 vergeleken met de buurt?

Bergsingel 68 A02 heeft 58 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergsingel 68 A02 en wat betekent dat?

Bergsingel 68 A02 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Bergsingel 68 A02?

Bergsingel 68 A02 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Vanuit Bergsingel 68 A02 in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.