Streetview Nootdorpstraat 43 Rotterdam

Nootdorpstraat 43, 3037 BM Rotterdam

78 m² Bouwjaar 1924 Label B

Nootdorpstraat 43 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
78 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nootdorpstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nootdorpstraat 43

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Locatie van Nootdorpstraat 43

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Nootdorpstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Nootdorpstraat 43?

De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €4.846 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nootdorpstraat 43 zich tot de wijk Liskwartier?

Nootdorpstraat 43 is een appartement van 78 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nootdorpstraat 43?

Nootdorpstraat 43 is een appartement in Liskwartier, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nootdorpstraat 43 vergeleken met de buurt?

Nootdorpstraat 43 heeft 78 m² woonoppervlakte. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nootdorpstraat 43 en wat betekent dat?

Nootdorpstraat 43 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.58 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Vanuit Nootdorpstraat 43 in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nootdorpstraat 43: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.