Streetview Bergselaan 99 Rotterdam

Bergselaan 99, 3037 BC Rotterdam

231 m² Bouwjaar 1913 10 kamers 7 slaapkamers Label D

Bergselaan 99 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m², een perceel van 142 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
231 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
872 m³
Kamers
10
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Bergselaan 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergselaan 99

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
181.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7660 Inwoners
4130 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3765 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Liskwartier
39% Koopwoningen
13.924 Inwoners per km²

Locatie van Bergselaan 99

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Bergselaan 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergselaan 99?

De gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €1.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergselaan 99 zich tot de wijk Liskwartier?

Bergselaan 99 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergselaan 99?

Bergselaan 99 is een woonhuis in Liskwartier, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bergselaan 99 vergeleken met de buurt?

Bergselaan 99 heeft 231 m² woonoppervlakte en 872 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergselaan 99 en wat betekent dat?

Bergselaan 99 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-03-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bergselaan 99?

Bergselaan 99 heeft 10 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Liskwartier?

De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liskwartier?

Vanuit Bergselaan 99 in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.